Valentýnská romantika

5. 1. 2023

Potěšte svou milovanou osobu nezapomenutelným zážitkem 

Ani se nenadějeme a za pár týdnů tu máme opět svátek všech zamilovaných, čas kdy se budeme muset opět předvést a přijít s něčím originálním, abychom dokázali své lásce jak moc si jí vážíme a milujeme. Jak slavíte svátek sv. Valentýna Vy? Romantická večeře nebo snad puget růží? Co takhle prožít letošní svátek všech zamilovaných tak trochu jinak? I přes fakt, že letos tento den vychází na neděli, je to pro Vás ideální příležitost, jak překvapit svou drahou polovičku a dopřát jí něco neobyčejného, na co bude ještě dlouho vzpomínat. Vyrazte se svým partnerem na romantický pobyt a zažijte společně nezapomenutelné chvíle plné relaxace, dobrého jídla, pití a především romantiky. Níže v článku jsme si pro Vás připravili pár zaručených tipů na nejoblíbenější romantické pobyty, které byly prověřeny našimi klienty během uplynulého roku a setkaly se s pozitivními ohlasy.

Villa Regenhart

Za romantikou do Jeseníku

Říkáte si proč zrovna do Jeseníku? Když pomineme fakt, že Jeseník je známé lázeňské město s nádhernou okolní přírodou, tak se zde také nachází čtyřhvězdičkový hotel Villa Regenhart. Krásná neobarokní vila s jedinečnou atmosférou, která v minulých letech prošla kompletní rekonstrukcí bude dokonalým místem pro Váš romantický pobyt. Bude to doslova Romantika pod hvězdami, jelikož součástí pobytového balíčku je privátní koupel pod širým nebem v luxusní vířivce za doprovodu vychlazeného sektu. Můžete se také těšit na romantickou večeři při svíčkách a volný vstup do bohatě vybaveného wellness centra po celou dobu pobytu.

Chateau Monty Spa Resort

Jako na zámku!

Přesně takhle se budete cítit během romantického pobytu, pokud se rozhodnete vyrazit do Mariánských Lázní a ubytujete se ve zdejším čtyřhvězdičkovém hotelu Chateau Monty Spa Resort. Chateau Monty je ztělesněním elegance a luxusu, kde jsou všechny služby poskytovány pod jednou střechou. Samotný hotel se nachází stranou v klidné části města a přesto kousek od historického centra lázní. Připravili si zde pro Vás pobyt s výstižným názvem Zámecká romance, během které Vás čeká romantická večeře při svíčkách, společná relaxační koupel opět s láhví sektu a ani zde nebudete ochuzeni o volný vstup do wellness centra. Během pobytu zde zažijete tu pravou lázeňskou atmosféru.

Amande Wine Wellness

Zamilované chvilky na jižní Moravě

Naše poslední doporučení Vás zavede na jižní Moravu a to konkrétně do města Hustopeče, kde se nachází vkusně zrekonstruovaný hotel Amande Wine Wellness. Tato oblast je velmi známá díky vínu a jak už z názvu lze odvodit, tak hotel má k němu také velmi blízko. Proto pokud jste milovníci vína, stěží naleznete lepší místo, kde oslavit letošní svátek zamilovaných. Součástí jejich pobytového balíčku Romantik je welcome drink v podobě láhve vína, která na Vás bude čekat při příjezdu na pokoji. V den příjezdu se můžete těšit na pětichodovou večeři, která je spojena s degustací vybraných vín. Součástí balíčku je společná procedura a vstup do saunového světa. Dokážete si představit romantičtější prožití tohoto dne?

V případě, že Vás výše uvedená nabídka pobytů nezaujala, můžete vybírat z kompletní nabídky romantických pobytů na našem portálu. Přejeme Vám, aby tento Valentýn byl pro Vás a Vašeho partnera nezapomenutelným zážitkem, ať už ho strávíte kdekoliv.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace