Hotel Horal ***+, Beskydy

Zvolte cenu

od 6 580 Kč do 13 160

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází ve Velkých Karlovicích. Hotel Horal je krásný moderní hotel s nově vybudovaným wellness centrem. Ve všech prostorách hotelu je kouření zakázáno, kouření je povoleno pouze na vyhlídkové terasehotelu.

Ubytování Hotel Horal

Celková kapacita hotelu činí 130 lůžek, z toho 94 pevných lůžek a 36 přistýlek. Hotelové rezidence s dvoulůžkovými pokoji a komfortními apartmány jsou součástí typického podhorského údolí s malebnými valašskými chaloupkami. Stylové pokoje se nacházejí ve čtyřech rezidencích s označením A,B,C a E. Na místo rozlehlého hotelového komplexu je ubytování zajišťováno v menších budovách, vkusně zapadajících do okolní krajiny.

Rezidence A,B,C***+ má 21 komfortních dvoulůžkových pokojů typu standard v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje.

Stravování

Na venkovní terase se nabízí pokrmy a nápoje ze stálého menu, každou sobotu a neděli se navíc připravují grilované speciality - vepřové, hovězí a kuřecí, ale také ryby či zelenina. A jako zákusek můžete ochutnat třeba vynikající škrábanou zmrzlinu Adria Gold. Příležitostně se o víkendech koná posezení s cimbálovou muzikou. Venkovní terasa, částečně krytá proti slunci, je nově rozšířena na kapacitu minimálně 100 míst. K dispozici je i několik komfortních sedaček a křesílek pro pohodlnou relaxaci. Atmosféru terasy dotváří vodní jezírko, ukončené menším vodopádem.

Valašská hospůdka nabízí 70 míst k sezení a je ideálním místem pro slavnostní obědy a večeře, obchodní jednání či rodinné oslavy. Na přání pro Vás připraví i romantickou večeři při svíčkách se slavnostním prostíráním. Vyznavači zdravého životního stylu a milovníci lehkých jídel jistě ocení nabídku jídelního lístku Sport baru Horal, kde se zároveň nacházejí dvě bowlingové dráhy a dětský koutek se skluzavkou a promítáním animovaných filmů.

Pro hotelové hosty je k dispozici samostatná restaurace Horal s krbem a kapacitou 80 míst.

Lázně a wellness

Termální bazény Wellness Horal tvoří 3 bazény situované v prosklené hale s výhledem do údolí: plavecký bazén, zábavně relaxační bazén (jeskyně, divoká řeka, hydromasážní lavice, trysky, bubblery, kačení zobák), dětský bazén, kruhový půdorys a vodní hřib. V prostorách Wellness Horalu najdete dále Vital bar, odpočinkovou zónu s 80 lehátky. Můžete se nechat hýčkat v útulných prostorách saunového světa Wellness Horal. Pro váš dokonalý odpočinek vám nabízí Horal široké spektrum masáží včetně exotických s rodilými Thajkami, Filipínkami a Srí Lančany a tradiční i méně obvyklé relaxační procedury včetně unikátních saunovacích rituálů. Než si dopřejete relaxaci v termálních bazénech či saunovém světě, protáhněte si každý sval v těle, udělejte něco pro svou kondici v kardio fitness Wellness Horal.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace