Hotel Lev****, Lovosice

prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí a stal se tak čtyřhvězdičkovým komplexem. Nabízí komfortní ubytování celkem v 37 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Veškeré hotelové prostory jsou klimatizovány. 

Ubytování hotel Lev

Celková kapacita hotelu činí 6 jednolůžkových a 31 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky ve čtyřech z nich. Ve všech pokojích najdete koupelnu se sprchovým koutem, wc, telefon s přímou předvolbou, satelitní TV, minibar, trezor, fén, Wi-fi připojení je zdarma.

Restaurace

Příjemně posedět si můžete ve dvou nových hotelových restauracích. Restaurace Patriot je zaměřená na českou a mezinárodní kuchyni (kapacita max. 50 míst) a Italian café & restaurant Di Gusto na kuchyni italskou. Lehké občerstvení podáváme také v lobby baru vedle recepce.

Wellness a relaxace

Hotel Lev má pro hotelové hosty k dispozici relaxační wellness centrum. Pro hosty je k dispozici:

  • bazénem s vodními atrakcemi (protiproud, masážní lavice, chrlič vody)
  • vířivka
  • sauna
  • relax místnost
  • masáže

Součástí hotelu je i sezónní terasa a celoročně dětský koutek. K dispozici je i chráněné hotelové parkoviště.

V okruhu 20 km můžete navštívit zámky Ploskovice, Libochovice, Budyně nad Ohří a Střekov. 8 km od hotelu se nachází město Terezín.

Zvolte cenu

od 2 495 Kč do 3 445

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace