Lázně Bohdaneč - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Lázně Bohdaneč jsou známe české lázně, které naleznete nedaleko Pardubic. Za své dobré jméno vděčí dlouhé tradici a hlavně prokazatelnými účinky místních léčebných procedur. Lázně Bohdaneč jsou nejčastěji klienty využívány při delších lázeňských pobytech, ale nabízejí i možnost kratších víkendových pobytů.

Lázeňské hotely, balneo a všechny ostatní budovy jsou umístěny v jednom místě, uprostřed města, ale přitom v klidné a zelené části. Lázně lákají na častý kulturní program a okolí přímo vybízí k podnikání výletů. Ubytování je zajištěno pro samoplátecké klienty v hotelu Pavilonu Veselý, kde si můžete vybírat mezi standardními pokoji nebo pokoji plus, které uspokojí požadavky i náročnějších klientů. Čerpání služeb v jednom místě je samozřejmostí a tak můžete zapomenout na dlouhé přecházení na procedury, nebo stravování. Jelikož jsou místní lázně skutečně velmi populární doporučujeme Vám vždy velmi včasnou rezervaci několik měsíců před plánovaným termínem pobytu. 

Zvolte cenu

od 3 440 Kč do 14 022

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace