Lázně Teplice nad Bečvou - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Lázně Teplice nad Bečvou začaly psát svoji historii po roce 1711 kdy byla postavena první lázeňská budova. K léčebným účelům je využívaný přírodní zdroj minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Lázně jsou zasazeny do rozlehlého parku v údolí řeky Bečvy.

Lázně slouží jak pro komplexní léčbu, tak pro samoplátecké lázeňské a wellness pobyty. Využít k pobyty lze ovšem i kratší víkendové pobyty. Ubytování lze zajistit v Lázeňském sanatoriu Moravan***+ a také v Lázeňském hotelu Praha***. Oba dva hotely nabízí totožně vysoký standard ubytovacích služeb a lze volit z více kategorií pokojů od standardních až po prostorné apartmá. Pokud preferujete služby pod jednou střechou určitě si zvolte pobyt v sanatoriu Moravan, protože zde jsou poskytovány všechny služby pod jednou střechou a na stravování, procedury nebo do balnea nemusíte nikam docházet, vše je přímo v hotelu. Pro klidnější ubytování doporučujeme zvolit pobyt v hotelu Praha. Je pouze na Vás kterému lázeňskému hotelu dáte přednost.

Zvolte cenu

od 3 540 Kč do 15 454

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace